Z Papiernicza.pl wszystko staje się łatwiejsze

Tak samo jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i firmy posiadające biurowce, potrzebują artykułów biurowych i materiałów do organizacji wysyłki oraz segregacji dokumentów. Zaopatrywanie firm to główny obszar działań hurtowni Papiernicza.pl. Nasze doświadczenie sięga 1990 roku i jako świadkowie transformacji i rozwoju biznesu w Polsce, nauczyliśmy się dobierać materiały dla firm w taki sposób, by spełniały oczekiwania, oddawały specyfikę działań danego biznesu, jak i były atrakcyjne cenowo dla portfela Klienta. Sklep Papierniczy na miarę Twoich oczekiwań to Papiernicza.pl

Wypracowane kontakty handlowe pozwalają nam przygotowywać oferty spełniające różne potrzeby. Posiadamy stałą ofertę produktów papierniczych, biurowych i nie tylko. Ponadto realizujemy zamówienia na niestandardowe produkty, których potrzebują nasi Klienci. Zaopatrujemy freelancerów, księgowość, kadry, managerów, dyrektorów i zarządy. 

Ofertę biznesową uzupełniają artykuły szkolenie i papiernicze, które gromadzimy z myślą o rozwoju osobistym i edukacji naszych klientów. Efektywną naukę zarówno stacjonarną, jak i zdalną wspomaga kompletna oraz przystępna cenowo wyprawka, materiały eksploatacyjne, pomoce edukacyjne ucznia, słuchacza, kursanta i studenta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu papierniczego, w którym zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne produkty potrzebne do pracy, szkoły i domu.

Jednak nie samą pracą i nauką człowiek żyje. Wielu naszych klientów ceni kreatywnie spędzony czas np. w towarzystwie młodszych członków rodziny. Takie chwile umilą artykuły plastyczne z hurtowni Papiernicza.pl. W naszej hurtowni do kupienia artykuły kreatywne oraz rozbudowane zestawy plastyczne, w których prócz tradycyjnych materiałów, znaleźć można akcesoria oraz gotowe do użycia, takie jak: dekoracyjne notesy, okolicznościowe stemple, ozdobne kartki i wiele innych.

Kontakt

 

Tel: +48 789 117 893, +48 606 756 972

Email: office@jeta.pl

Przedsiębiorstwo handlowe „JETA” Sp. z o.o.

Poznańska 46, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Godziny otwarcia: 

 

Poniedziałek- Piątek 8:00- 17:00

 

Sobota 10:00- 14:00