O nas

Z papiernicza.pl praca staje się łatwiejsza

Tak samo jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i firmy posiadające biurowce, potrzebują artykułów biurowych i materiałów do organizacji wysyłki oraz segregacji dokumentów. Zaopatrywanie firm to główny obszar działań hurtowni papiernicza.pl. Nasze doświadczenie sięga 1990 roku i jako świadkowie transformacji i rozwoju biznesu w Polsce, nauczyliśmy się dobierać materiały dla firm w taki sposób, by spełniały oczekiwania, oddawały specyfikę działań danego biznesu, jak i były atrakcyjne cenowo dla portfela Klienta.

Wypracowane kontakty handlowe pozwalają nam przygotowywać oferty spełniające różne potrzeby. Na stałe mamy wszystko, co ułatwi pracę w biurze. Znamy potrzeby samodzielnych biznesmenów, jak i dużych firm, gdzie poszczególne piony są rozbudowane i mają różne oczekiwania. Zaopatrujemy freelancerów, księgowość, kadry, managerów, dyrektorów i zarządu.Tak samo jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i firmy posiadające biurowce, potrzebują artykułów biurowych i materiałów do organizacji wysyłki oraz segregacji dokumentów. Zaopatrywanie firm to główny obszar działań hurtowni papiernicza.pl.

Ofertę biznesową uzupełniają artykuły szkolenie i papiernicze, które gromadzimy z myślą o rozwoju osobistym i edukacji naszych klientów. Efektywną naukę zarówno stacjonarną, jak i zdalną wspomaga kompletna oraz przystępna cenowo wyprawka, materiały eksploatacyjne, pomoce edukacyjne ucznia, słuchacza, kursanta i studenta


Kontakt

Tel: +48 789 117 893, +48 606 756 972

Email: office@jeta.pl

Przedsiębiorstwo handlowe „JETA” Sp.z o.o.

Poznańska 46, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Godziny otwarcia:

Poniedziałek- Piątek 8:00- 17:00

Sobota 10:00- 14:00 

Jednak nie samą pracą i nauką człowiek żyje. Wielu naszych klientów ceni kreatywnie spędzony czas np. w towarzystwie młodszych członków rodziny. Takie chwile umilą artykuły plastyczne z hurtowni papiernicza.pl. W lutym 2021 r. hurtownia przeniosła się na ul. Poznańską 46 obok salonu łazienkowego JETA. Nowe miejsce pozwoliło na jeszcze lepszy dostęp do towarów dla naszych Klientów. Nowocześnie urządzona hurtownia jest miejscem, gdzie możemy przygotować Twoje biuro i jego przestrzeń. W naszej hurtowni do kupienia artykuły kreatywne oraz rozbudowane zestawy plastyczne, w których prócz tradycyjnych materiałów, znaleźć można akcesoria oraz gotowe do użycia, takie jak: dekoracyjne notesy, okolicznościowe stemple, ozdobne kartki i wiele innych.