Jakie produkty oferuje hurtownia Papiernicza.pl?

Głównym obszarem działań naszej hurtowni jest zaopatrywanie klientów biznesowych w artykuły biurowe, które sprawdzą się zarówno w przypadku jednoosobowych działalności gospodarczych i pracowników zdalnych, jak też w największych korporacjach. Zaopatrujemy także w artykuły papiernicze, szkolne, tonery i tusze oraz materiały do pakowania różnego rodzaju wyrobów. Oferta naszej hurtowni artykułów biurowych jest bardzo szeroka, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania klientów o różnych potrzebach.

Czy mogę mieć pewność, że zamówię u Was produkty wysokiej jakości?

Jak najbardziej – większość oferowanych produktów stosujemy w swojej codziennej pracy, dzięki czemu najlepiej wiemy, jaka jest jakość artykułów biurowych i akcesoriów. Co więcej, dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie w odpowiedni sposób selekcjonować produkty, a współpraca z najlepszymi producentami na rynku pozwala nam zaopatrywać klientów wyłącznie w wyroby najwyższej jakości.

Kto może skorzystać z naszej oferty?

Papiernicza.pl to hurtownia papiernicza oferująca wyselekcjonowane rozwiązania właścicielom firm, przedstawicielom instytucji oraz osobom prywatnym. Oferujemy kompleksową obsługę klientom detalicznym i hurtowym, zapewniając najniższe ceny oraz największy wybór artykułów biurowych, szkolnych i nie tylko.

Czy mogę zamówić hurtowe ilości artykułów biurowych?

Oczywiście.

Jako hurtownia artykułów biurowych i szkolnych realizujemy nawet najbardziej rozbudowane zlecenia. Zachęcamy do zamawiania dużej liczby produktów – w hurtowych cenach. Kupowanie hurtowych ilości produktów w Papienicza.pl ma jeszcze jedną zaletę – przy zamówieniach powyżej 250 zł brutto możesz liczyć na całkowicie darmową przesyłkę!

Jak szybko otrzymam zamówione akcesoria biurowe?

Termin dostawy produktów do klienta wynosi do 6 dni roboczych, jednak w wielu przypadkach jesteśmy w stanie realizować zamówienia nawet w 24 godziny. Więcej informacji na temat dostawy oraz płatności za artykuły biurowe znajdziesz w zakładce Dostawa.

Czy mogę odebrać produkty osobiście?

Tak.

Po odbiór zakupionych towarów zapraszamy do naszej siedziby, która znajduje się przy ul. Poznańskiej 46 w Ostrowie Wielkopolskim. Produkty można odbierać w dni robocze w godzinach od 08:00 do 17:00 albo w sobotę w godzinach od 10:00 do 14:00.

Mam pytanie – jak mogę skontaktować się z hurtownią?

Skontaktować się z naszą hurtownią można poprzez wypełnienie formularzu zamówienia znajdującego się w zakładce Kontakt, mailowo (office@jeta.pl) albo telefonicznie (+48 789 117 893, +48 606 756 972).