Idealny zestaw szkoleniowy dla firm -skompletujemy go dla Ciebie!

- Categories : FIRMA

Każdy właściciel firmy, który pragnie rozwijać swój biznes, powinien zadbać o odpowiednie szkolenia dla swoich pracowników. To właśnie dzięki nim poznają oni Twoje cele, idee, a także zyskają niezbędne do realizowania zadań umiejętności. O tym, czy szkolenia okażą się efektywne, decyduje nie tylko warstwa merytoryczna, ale również zaplecze. W Papiernicza.pl wiemy o tym doskonale i dlatego pomożemy CI skompletować zestaw szkoleniowy dla Twojej firmy. Co wchodzi w jego skład?

Tablica suchościeralna

To absolutna podstawa wyposażenia każdej sali szkoleniowej. Tablice suchościeralne stanowią znakomite rozwiązaniem do zapisywania różnego rodzaju informacji – są białe, gładkie, a nanoszenie na nie treści jest bardzo proste (wystarczy do tego zwykły marker). Co więcej, takie rozwiązania prezentują się nad wyraz estetycznie, wpasowując się do nowoczesnych wnętrz biur, a do tego są bardzo odporne na rozmaite uszkodzenia. Dzięki temu sprawdzać się będą przez długi czas. W naszej ofercie znajdziesz zarówno tablice podwieszane, jak również stojące w wielu rozmiarach.

Ciekawą alternatywą dla właścicieli firm może być też tablica kredowo-magnetyczna, na której można pisać i do której również można przypinać magnesy, a co za tym idzie różnego rodzaju informacje.

Oczywiście chcąc odpowiednio zaprezentować swoim pracownikom rozmaite dane oraz informacje, potrzebne Ci będą markery – najlepiej te przeznaczone do pisania po tablicach suchościeralnych. Nie tylko zapewniają one bardzo wyraźny efekt, ale są łatwe w zmazywaniu i tym samym zapewniają komfort prowadzenia szkoleń. Oczywiście polecamy markery w wielu wariantach kolorystycznych.

W Papiernicza.pl znajdziesz również magnesy, dzięki którym przymocujesz do tablicy kartkę papieru – są bardzo przydatne w każdym biurze, a my oferujemy je w wielu kolorach, wymiarach i kształtach.

Nośniki danych

Jeżeli prowadzisz szkolenie, w którym korzystasz z prezentacji multimedialnych, zdjęć, wykresów oraz innych plików odczytywanych na komputerze, powinieneś zainwestować w nośniki danych. W naszej hurtowni zakupisz nowoczesny pendrive, o kształcie, wyglądzie oraz pojemności (od 16 GB aż do 128 GB) odpowiadającej Twoim potrzebom. Miłośnikom klasycznych rozwiązań polecamy natomiast wysokiej jakości płyty CD.

Dlaczego warto kupować w Papiernicza.pl?

Papiernicza.pl to hurtownia, w związku z czym jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom możliwość zakupów detalicznych oraz hurtowych. Realizujemy nawet największe zamówienia, zapewniając darmową dostawę przy zakupach za minimum 250 zł.

Co więcej, kupując u nas zestaw szkoleniowy dla firmy, możesz liczyć na hurtowe ceny oraz najwyższą jakość wyposażenia. Zarówno tablice, jak i markery oraz inne artykuły biurowe to efekt starań najlepszych producentów w branży. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą – ogromny wybór pozwoli Ci znaleźć coś odpowiedniego dla siebie!